Menu Close

Užsiėmimų pradžia rugsėjo 13 d.

Užsiėmimus baseine pradedame rugsėjo 13 d. (pirmadienį).

 

Baseine būtina turėti:

 1. Maišelį lauko avalynei, nes batus prašome neštis į rūbinę ir užsirakinti spintelėje, kartu su drabužiais (avalynę persiauti reikia fojė, persirengimo kambariuose būname basi ar su šlepetėmis).
 2. Rankšluostį, kepuraitę, maudymosi kostiumėlį ar glaudes, prausimosi priemones (tik plastikinėje ar kitoje nedūžtančioje taroje), akinukai, šlepetės.

 

Taisyklės trumpai:

 1. Vaikai VISADA dalyvauja tik tos grupės veikloje (ateiti kitu laiku nėra galimybės)
 2. Į užsiėmimus nevėluojame ir neateiname per anksti. Idealu – likus 10 min iki užsiėmimo pradžios. Užsiėmimo laukiame lauke, netoli įėjimo. Esant prastoms oro sąlygoms, vaikai galės užeiti ir į vidų.
 3. Stengiamės laikytis saugaus atstumo, net ir būdami vandenyje.
 4. Centro patalpose būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes: jas galima palikti spintelėje rūbinėje, nes jų nereikia dušuose ir plaukiant baseine.
 5. Baseine daiktus (rankšluostis ir prausimosi priemonės maišelyje ar kuprinėje) paliekame tik tam tikroje zonoje, kad nesimaišytų skirtingų grupių vaikų daiktai.
 6. Po užsiėmimo stengtis kuo greičiau nusiprausti, apsirengti ir išsidžiovinti (stengiamės vengti kontakto su kitų grupių vaikais).
 7. Tėveliai pasirūpina tinkama vaikų apranga (pagal oro sąlygas).

 

Kita svarbi informacija:

 1. Mokestis už baseino lankymą mokamas iki einamojo mėnesio 15 d.  (Paramos ir pašalpos gavėjai, pristatę tinkamą pažymą lanko nemokamai, jei iš vienos šeimos baseiną lanko 3 ir daugiau vaikų, taikoma 50 proc. nuolaida). Mokama už vieną mėnesį. Jei vaikas suserga ir nelanko užsiėmimų 14 kalendorinių dienų ar ilgiau, parašykite prašymą sumažinti mokestį dėl ligos (jį rasite čia) ir ne vėliau kaip per 10 dienų po ligos išsiųskite el.paštu rastine@vmsc.lt– kitą mėnesį mokėsite 50% mažiau.
 2. Visų moksleivių atostogų metu mes dirbame, gali būti keičiamas užsiėmimų laikas. Apie tai  informuoja grupės mokytojos.
 3. Jei nuspręsite nebelankyti užsiėmimų – informuokite savo mokytoją. Reikės parašyti prašymą nutraukti sutartį.
 4. Dėl Centre paliktų daiktų ar kitos informacijos apie vaiką ir užsiėmimus kreipkitės į mokytoją, dėl informacijos apie mokėjimus – į administraciją el.paštu rastine@vmsc.ltarba tel 276 67 29

 

Iki saugių susitikimų!