Menu Close

Mūsų mokytojai

Aurelija
Jacevičienė

Vyr. mokytoja, išsilavinimas aukštasis universitetinis.

Sveikatos stiprinimo grupės baseine.

Kontaktai:
E. paštas aurelija@vmsc.lt
Telefonas 8 687 42228

Nijolė
Strazdienė

Mokytoja metodininkė, išsilavinimas aukštasis universitetinis.

Sveikatos stiprinimo grupės baseine.

Kontaktai:
E. paštas nijole@vmsc.lt
Telefonas 8 675 21278

Valentina
Keraminienė

Mokytoja, išsilavinimas aukštasis universitetinis.

Sveikatos stiprinimo grupės baseine.

Kontaktai:
E. paštas valentina@vmsc.lt
Telefonas  8 600 12982

Vida
Paškevičienė

Vyr. mokytoja, išsilavinimas aukštasis universitetinis.

Sveikatos stiprinimo grupės baseine.

Kontaktai:
E. paštas vida@vmsc.lt
Telefonas 8 670 14708

Almida
Česnakavičienė

Mokytoja metodininkė, kineziterapeutė, išsilavinimas aukštasis universitetinis.

Sveikatos atstatymo ir stiprinimo grupės salėje ir baseine.

Kontaktai:
E. paštas almida@vmsc.lt
Telefonas 8 685 23377

Alina
Čemierys

Mokytoja metodinkė, kineziterapeutė, išsilavinimas aukštasis universitetinis.

Sveikatos atstatymo ir stiprinimo grupės salėje ir baseine.

Kontaktai:
E. paštas alina@vmsc.lt
Telefonas 8 679 14125

Audronė
Breimelienė

Vyr. mokytoja, kineziterapeutė, išsilavinimas aukštasis universitetinis.

Sveikatos atstatymo ir stiprinimo grupės salėje ir baseine.

Kontaktai:
E. paštas audrone@vmsc.lt
Telefonas 8 682 68603

Reda
Sakalienė

Mokytoja metodininkė, aukštasis universitetinis išsilavinimas .

Sveikatos stiprinimo grupės baseine.

Kontaktai:
E. paštas reda@vmsc.lt
Telefonas 8 618 38389

Jūratė
Bukšnaitienė

Mokytoja metodininkė, išsilavinimas aukštasis universitetinis.

Sveikatos stiprinimo grupės baseine.

Kontaktai:
E. paštas jurate@vmsc.lt
Telefonas 8 650 19597, mokytoja į skambučius atsilieps nuo 15 iki 18 val.