Menu Close

Registracija 2022 – 2023 m. m.

Registracija 2022 - 2023 m. m.

Registracijos pradžia - 2022 m. rugsėjo mėn. 7 d. 10.00 val.

Laisvų vietų dar tikrai turime!

Registracija prasideda rugsėjo mėn. 7 d. 10.00 val. Registracija vyksta per https://nvs.vilnius.lt/

Užsiėmimai prasidės nuo rugsėjo mėn. 19 d.!

Kad Jūsų registracija vyktų sklandžiau, iki registracijos pradžios siūlome susipažinti su 2022 – 2023 m.m. programomis, tvarkaraščiais ir registracijos instrukcija (spauskite čia).

Plaukimo mokymas

Pradedančiųjų lygis Vaikas visiškai nemoka plaukti;
Negali atsigulti ant vandens be papildomų priemonių;
Gali atsigulti ir plaukti su papildoma priemone

Mokymo plaukti programa apima teorinius ir praktinius užsiėmimus baseine, kuria siekiama suteikti saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje žinių, išmokyti gyvybiškai svarbių plaukimo įgūdžių, mokytis nugalėti vandens baimę bei didinti pasitikėjimą savimi, formuoti sveikos gyvensenos nuostatas. Moksleiviai bus supažindinti su saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje taisyklėmis, mokomi plaukti įvairiais plaukimo būdais, panerti po vandeniu, šokinėti taisyklingai ir saugiai nuo bortelių. Užsiėmimų metu formuojami įgūdžiai, dėl kurių atsiranda motyvacija gyventi sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Šie įgūdžiai susiformuoja visam gyvenimui.

Koreguojanti mankšta ir plaukimo mokymas

Pradedančiųjų lygis Vaikas visiškai nemoka plaukti;
Negali atsigulti ant vandens be papildomų priemonių;
Gali atsigulti ir plaukti su papildoma priemone

Programa apima teorinius ir praktinius užsiėmimus salėje ir baseine. Programa salėje pritaikyta moksleiviams( tiek sveikiems tiek turintiems laikysenos sutrikimų) ugdyti taisyklingą, koreguoti netaisyklingą laikyseną, mokyti plokščiapėdystės profilaktikos pratimų ir gerinti fizinį pasirengimą, lavinant sveikatai reikšmingiausias fizines ypatybes (ištvermę, jėgą, lankstumą, koordinaciją), kartu suteikiant sveikos gyvensenos pagrindus. Programa baseine moksleiviams siekiama suteikti saugaus elgesio vandenyje žinių, išmokyti gyvybiškai svarbių plaukimo įgūdžių, mokyti nugalėti vandens baimę bei didinti pasitikėjimą savo gebėjimu plaukti, dėl ko atsiranda motyvacija gyventi sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.

Plaukimo tobulinimas

Pažengusiųjų lygis Vaikas gali be sustojimo ir be papildomų priemonių nuplaukti 25 - 50 ir daugiau metrų keliais plaukimo būdais;
Plaukdamas moka kvėpuoti bei derinti rankų ir kojų judesius.

Plaukimo tobulinimo programa apima teorinius ir praktinius užsiėmimus baseine, kuria siekiama suteikti saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje žinių, tobulinti plaukimo techniką, mokyti sportinių plaukimo būdų, siekiant įgyti tvirtų plaukimo įgūdžių, kurie padės mėgautis plaukimu ir susijusia veiklą visą gyvenimą. Vaikai mokydamiesi ir tobulindami plaukimo įgūdžius, ne tik stiprina sveikatą, lavina sveikatai reikšmingas fizines ypatybes (ištvermę, jėgą, lankstumą, koordinaciją), bet ir mokosi savarankiškumo, bendradarbiavimo, geriau pažįsta save bei objektyviai vertina savo galimybes.

Koreguojanti mankšta ir plaukimo tobulinimas

Pažengusiųjų lygis Vaikas gali be sustojimo ir be papildomų priemonių nuplaukti 25 - 50 ir daugiau metrų keliais plaukimo būdais;
Plaukdamas moka kvėpuoti bei derinti rankų ir kojų judesius.

Programa apima teorinius ir praktinius užsiėmimus salėje ir baseine. Programa salėje skirta moksleiviams (tiek sveikiems tiek turintiems laikysenos sutrikimų) ugdyti taisyklingą, koreguoti netaisyklingą laikyseną, gerinti fizinį pasirengimą. Užsiėmimų metu moksleiviai skatinami judėti, tenkinti įgimtą judesio poreikį, lavinant sveikatai reikšmingiausias fizines ypatybes (ištvermę, jėgą, lankstumą, koordinaciją). Programa baseine skirta moksleiviams suteikti saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje žinių, tobulinti plaukimo techniką, mokyti sportinių plaukimo būdų, siekiant įgyti tvirtų plaukimo įgūdžių, kurie padės mėgautis plaukimu ir susijusia veiklą visą gyvenimą. Be to plaukimas yra ypač naudinga fizinė veikla ne tik stiprinanti organizmą, lavinanti kūną, bet ir puikiai atpalaiduojanti, mažinanti dienos nuovargį bei kelianti nuotaiką, didinanti pasitikėjimą savimi.