Menu Close

Vaikų priėmimas į įstaigą

Priėmimas į grupes vykdomas prasidėjus naujiems mokslo metams.

2022 – 2023 m. m. registracijos pradžia numatoma rugsėjo mėn. 7 d. 10 val. 

 


SVARBU!

  • Vaikas gali būti registruojamas tik į jo amžių pagal klasę ir gebėjimų lygį atitinkančią grupę (registruotis į kelias grupes nėra galimybės – pasirinkite jums tinkamiausią variantą).
  • Į Centrą priimami Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje gyvenantys arba Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklose besimokantys moksleiviai. Kitų savivaldybių teritorijose gyvenantys ir besimokantys pagal bendrojo ugdymo programą ugdytiniai priimami tik esant laisvoms vietoms.

Registracijos etapai:
  1. Tinklapyje svietimas.vilnius.lt prisijunkite per Elektroninės valdžios vartus, pasirinkite skiltį Neformalus ugdymas:
  2.  Tuomet pasirinkite Registracija į Vilniaus moksleivių sveikatos centro užsiėmimus:
  3. Registruokite vaiką į VMSC – nurodykite teisingus vaiko duomenis
  4. Pasirinkite Jums tinkančią grupę iš sąrašo (grupės laikas ir mokytojas bus nurodyti šalia). Pasirinkus netinkamą grupę, jei laisvų vietų Jūsų norimoje grupėje nebus, negalėsite jos keisti.
  5. Įveskite tikslius kontaktinius duomenis ir pateikite registraciją.

ITIN SVARBU

Pateikę registraciją gausite patvirtinantį el. laišką, kad Jūsų registracija yra sėkminga. Dėmesio, tai NEUŽTIKRINA vietos grupėje, į kurią registravotės! Į grupes patekę ugdytiniai, kitą dieną po registracijos pradžios, atskiru laišku bus papildomai informuoti apie priėmimą į grupę, sutarties pasirašymo laiką. 

Grupės komplektuojamos kitą dieną po registracijos pradžios iš per tą laiką užregistruotų mokinių.