Menu Close

Vaikų priėmimas į įstaigą

PRIĖMIMAS Į GRUPES 2021 – 2022 M.M.

 

Registracijos pradžia numatoma RUGSĖJO 6 D. 10 VAL. 

SVARBU:

Vaikas gali būti registruojamas tik į jo amžių pagal klasę ir gebėjimų lygį atitinkančią grupę.

Į Centrą priimami Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje gyvenantys arba Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklose besimokantys moksleiviai. Kitų savivaldybių teritorijoje gyvenantys ir besimokantys pagal bendrojo ugdymo programą Ugdytiniai priimami tik esant laisvoms vietoms.

 

Registracijos etapai:

1. Prisijungti prie el. valdžios vartų adresu https://svietimas.vilnius.lt/

2. Pasirinkti skiltį Neformalus ugdymas, pasirinkti Registraciją į Vilniaus moksleivių sveikatos centrą.

3. Iš sąrašo pasirinkite vaiką, kurį norite registruoti. Jei esate deklaravę gyvenamąją vietą ne Vilniaus mieste, suveskite vaiko duomenis.

4. Pasirinkti norimą ugdymo programą, vaiko plaukimo gebėjimo lygį, nurodykite klasę, kurioje mokosi Jūsų vaikas bei iš pateikiamo sąrašo pasirinkite Jums tinkamą lankymo laiką:

4.1 Programos aprašymas:

 

Sveikatos stiprinimo programa baseine  Sveikatos atstatymo ir stiprinimo programa salėje ir baseine
Programa apima teorinius ir praktinius užsiėmimus baseine. Ja siekiama suteikti saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje žinių, išmokyti taisyklingo plaukimo ir gyvybiškai svarbių plaukimo įgūdžių, tobulinti plaukimo techniką, stiprinti sveikatai reikšmingiausias fizines ypatybes (ištvermę, jėgą, lankstumą). Be to, tai puiki galimybė stiprinti sveikatą bei imunitetą, nes plaukimas kompleksiškai grūdina organizmą, skatina augimą ir vystymąsi, gerina medžiagų apykaitą. Plaukimo programos turinys apima 3 pasirengimo lygius (pradinį, tarpinį ir pažengusių) Programa apima teorinius ir praktinius užsiėmimus salėje ir baseine.  Programos turinys yra individualizuojamas ir diferencijuojamas atsižvelgiant į vaiko amžių ir gebėjimus.

Salėje siekiama ugdyti taisyklingą laikyseną, koreguoti netaisyklingą, mokyti plokščiapėdystės profilaktikos pratimų ir gerinti fizinį pasirengimą, kartu suteikiant sveikos gyvensenos pagrindus.

Baseine siekiama suteikti saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje žinių, išmokyti gyvybiškai svarbių plaukimo įgūdžių, taisyklingo plaukimo bei tobulinti plaukimo techniką, lavinant sveikatai reikšmingiausias fizines ypatybes (ištvermę, jėgą, lankstumą). Be to, tai puiki galimybė stiprinti sveikatą bei imunitetą, nes plaukimas kompleksiškai grūdina organizmą, skatina augimą ir vystymąsi, gerina medžiagų apykaitą. Plaukimo programos turinys apima 3 pasirengimo lygius (pradinį, tarpinį  ir pažengusių)

 

4.2 Gebėjimų lygių aprašymas

 

Pradinis (I) lygis Tarpinis (II) lygis Pažengusių (III) lygis
vaikas visiškai nemoka plaukti,

 

negali atsigulti ant vandens be papildomų priemonių,

 

gali atsigulti ir plaukti su papildoma priemone.

vaikas gali be sustojimo ir be papildomų priemonių nuplaukti 25 – 50 m vienu ar keliais plaukimo būdais,

 

moka įkvėpti ir vandenyje iškvėpti.

vaikas geba nuplaukti 200 m (arba 10 min) be sustojimo trimis plaukimo būdais,

 

plaukdamas moka taisyklingai kvėpuoti.

 

5.  Suvedę savo kontaktinę informaciją ir, jeigu reikia, prisegę dokumentus, pateikite registraciją.

6. Dar kartą patikrinkite informaciją  ir registruokite vaiką.

7. Sėkmingai pateikus registraciją, gausite tai patvirtinantį pranešimą į nurodytą el. pašto dėžutę. Sėkminga registracija negarantuoja vietos grupėje. Grupės komplektuojamos kitą dieną po registracijos pradžios iš per tą laiką užregistruotų mokinių.

8. Į grupes patekę ugdytiniai bus papildomai informuoti apie priėmimą į grupę, sutarties pasirašymo laiką.

 

Konsultacija dėl gebėjimų lygio pasirinkimo galima tel. 8 5 276 6729 arba mokytojų asmeniniais telefonais.

Iš anksto pasidomėti kurią grupę rinksitės, galite paspaudę tinkamos programos pavadinimą, tuomet paspaudę tinkamo lygio pavadinimą.

 

Sveikatos stiprinimo programa baseine Sveikatos atstatymo ir stiprinimo programa salėje ir baseine