Menu Close

Ugdymas

Moksleivių sveikatos centre ugdytiniai gali rinktis vieną iš dviejų mūsų siūlomų programų:

  • Sveikatos stiprinimo grupę baseine – programa apima teorinius ir praktinius užsiėmimus baseine. ja siekiama suteikti saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje žinių, išmokyti taisyklingo plaukimo ir gyvybiškai svarbių plaukimo įgūdžių, tobulinti plaukimo techniką, stiprinti sveikatai reikšmingiausias fizines ypatybes.
  • Sveikatos atstatymo ir stiprinimo grupę salėje ir baseine – programa apima teorinius ir praktinius užsiėmimus salėje ir baseine, vaikams turintiems sveikatos sutrikimų. Programa skirta ugdyti taisyklingą laikyseną, koreguoti netaisyklingą, mokyti profilaktikos pratimų ir gerinti fizinį pasirengimą, atsižvelgiant į vaikų sveikatos sutirikimus. Baseine siekiama suteikti saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje žinių, išmokyti taisyklingo plaukimo bei gyvybiškai svarbių plaukimo įgūdžių, tobulinti plaukimo techniką, stiprinti sveikatai reikšmingas fizines ypatybes.

 

Programų užsiėmimai vykdomi nuo 13 iki 20.30 val. Pratybos vyksta pagal patvirtintą tvarkaraštį. Pratybų trukmė 45 min. Grupės sudaromos atsižvelgiant į ugdytinių amžių, gebėjimus, įgūdžius, jų ar jų tėvų pageidavimus bei Centro intelektualines bei materialines galimybes. Vaikų skaičius grupėje –  12 – 15 vaikų. Jei yra laisvų vietų, vaikai į centrą priimami visus mokslo metus.