į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  

Naujienos
Varžybų diena

Draugiškų plaukimo varžybų

 

„MANO PASIEKIMAI“

Pažengusių lygis

 

R E Z U L T A T A I

 

2018.04.04

 

Vilnius

 

50 m laisvuoju stiliumi (MERGINOS)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Kotryna Burkovskytė

9

37,37

Almida Česnakavičienė

 

2

Aistė Šarkutė

6

38,84

Nijolė Strazdienė

 

3

Vidmantė Misėkaitė

9

38,91

Reda Sakalienė

 

4

Ieva Nastulevičiūtė

10

39,34

Audronė Breimelienė

 

5

Lyja Bangaitytė

4

41,40

Valentina Keraminienė

 

6

Anastasija Fedorenko

8

41,72

Vida Paškevičienė

 

7

Nikolė Lingytė

4

41,75

Audronė Breimelienė

 

8

Gabija Stankevičiūtė

4

41,85

Vida Paškevičienė

 

9

Goda Gudaitė

5

42,19

Reda Sakalienė

 

10

Raminta Lauciutė

3

44,43

Aurelija Jacevičienė

 

11

Viktorija Kriveliova

8

48,34

Reda Sakalienė

 

 

50 m laisvuoju stiliumi (VAIKINAI)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Rokas Žekonis

10

30,19

Nijolė Strazdienė

 

2

Kasparas Račys

10

31,38

Almida Česnakavičienė

 

3

Kristupas Kovas

10

31,60

Almida Česnakavičienė

 

4

Pijus Gelžinis

10

31,69

Almida Česnakavičienė

 

5

Nikita Simankov

8

32,84

Vida Paškevičienė

 

6

Matas Žekonis

10

32,97

Nijolė Strazdienė

 

7

Liutauras Jūras

8

33,06

Audronė Breimelienė

 

8

Lukas Greiciunas

8

34,06

Valentina Keraminienė

 

9

Ramūnas Asmalovskis

8

34,43

Vida Paškevičienė

 

10

Ignas Keraminas

5

34,65

Valentina Keraminienė

 

11

Rapolas Zaborovskis

6

35,97

Almida Česnakavičienė

 

12

Tomas Šuliukas

8

36,63

Vida Paškevičienė

 

13

Nedas Sulimovas

7

37,25

Almida Česnakavičienė

 

14

Tomas Pivoriūnas

7

37,65

Vida Paškevičienė

 

15

Adomas Pivoriūnas

7

37,94

Almida Česnakavičienė

 

16

Hubertas Greičius

4

40,84

Aurelija Jacevičienė

 

17

Žygimantas Mazėtis

8

41,15

Reda Sakalienė

 

 

 

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

18

Domantas Radzevičius

5

42,00

Aurelija Jacevičienė

 

19

Benediktas Laucius

7

42,22

Aurelija Jacevičienė

 

20

Matas Sketerskis

4

42,31

Vida Paškevičienė

 

21

Marijus Kuprys

6

42,37

Aurelija Jacevičienė

 

22

Jovaras Zigmantas

8

43,84

Almida Česnakavičienė

 

23

Mantvydas Jūras

5

45,19

Nijolė Strazdienė

 

24

Renatas Cecerovas

4

nebaigė

Vida Paškevičienė

 

 

50 m nugara (MERGINOS)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Agnė Bludnickaitė

5

48,19

Aurelija Jacevičienė

 

2

Ingrida Jarutė

4

49,22

Aurelija Jacevičienė

 

3

Jurgilė Kuprytė

3

50,38

Aurelija Jacevičienė

 

 

50 m nugara (VAIKINAI)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Juozas Poderys

5

46,00

Audronė Breimelienė

 

2

Vytenis Urbonavičius

4

47,09

Vida Paškevičienė

 

3

Arnas Avižinis

8

47,25

Almida Česnakavičienė

 

4

Jonas Šutinys

6

50,47

Vida Paškevičienė

 

5

Edgaras Jarutis

4

52,94

Aurelija Jacevičienė

 

 

50 m krūtine (MERGINOS)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Erika Verikaitė

5

51,34

Almida Česnakavičienė

 

2

Lėja Banevičiūtė

5

56,59

Almida Česnakavičienė

 

3

Viktorija Baliukevič

5

58,87

Valentina Keraminienė

 

4

Monika Kryštul

12

1.06,00

Alina Čemierys

 

 

50 m krūtine (VAIKINAI)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Gintautas Bliujus

10

35,59

Almida Česnakavičienė

 

2

Pijus Gelžinis

10

45,72

Almida Česnakavičienė

 

3

Karolis Verkauskas

10

48,03

Almida Česnakavičienė

 

4

Leonas Krušna

5

48,84

Vida Paškevičienė

 

5

Augustas Buinovskis

8

54,72

Valentina Keraminienė

 

6

Matas Bakšys

5

54,78

Aurelija Jacevičienė

 

 

 

Draugiškų plaukimo varžybų

 

„MANO PASIEKIMAI“

Tarpinis lygis

 

R E Z U L T A T A I

 

2018.04.04

 

Vilnius

 

25 m laisvuoju stiliumi (MERGINOS)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Klara Markovska-Kerulis

6

20,62

Valentina Keraminienė

 

2

Aistė Varnaitė

3

21,84

Valentina Keraminienė

 

3

Gerda Ambraškaitė

2

21,85

Vida Paškevičienė

 

4

Eglė Pečiokaitė

5

22,06

Alina Čemierys

 

5

Amelija Pukelevičiūtė

4

22,15

Alina Čemierys

 

6

Kamilė Grybauskaitė

4

22,19

Vida Paškevičienė

 

7

Kotryna Kurgonaitė

4

22,97

Vida Paškevičienė

 

8

Dominyka Lavrinovič

5

23,97

Valentina Keraminienė

 

9

Saulė Patamsytė

2

24,28

Valentina Keraminienė

 

10

Violeta Maldytė

3

27,62

Valentina Keraminienė

 

11

Laura Jakubickaitė

3

31,38

Vida Paškevičienė

 

12

Izabelė Gedminaitė

3

32,53

Aurelija Jacevičienė

 

13

Ugnė Marija Grajevskytė

3

34,11

Valentina Keraminienė

 

 

25 m laisvuoju stiliumi (VAIKINAI)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Matas Tumosa

5

18,13

Vida Paškevičienė

 

2

Deividas Žvirblis

7

18,28

Nijolė Strazdienė

 

3

Lukas Lagunavičius

3

18,78

Vida Paškevičienė

 

4

Tajus Taraškevičius

3

19,50

Reda Sakalienė

 

5

Aurelijus Kvietkauskas

6

19,78

Vida Paškevičienė

 

6

Ridas Kryžanauskas

2

20,10

Vida Paškevičienė

 

7

Rimantas Dilys

6

20,10

Aurelija Jacevičienė

 

8

Martinas Rimanas

3

20,37

Valentina Keraminienė

 

9

Natanas Vaitkus

2

21,10

Vida Paškevičienė

 

10

Lukas Platovas

4

21,37

Vida Paškevičienė

 

11

Džiugas Petraitis

4

21,60

Almida Česnakavičienė

 

12

Nojus Juknevičius

2

21,81

Nijolė Strazdienė

 

13

Pijus Beleckas

3

21,84

Valentina Keraminienė

 

14

Vakaris Bradūnas

3

22,19

Valentina Keraminienė

 

 

 

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

15

Jorintas Jakniūnas

4

22,78

Reda Sakalienė

 

16

Ernestas Romančuk

6

22,81

Valentina Keraminienė

 

17

Adam Suchodolski

6

23,00

Valentina Keraminienė

 

18

Herkus Giedrys

5

23,03

Aurelija Jacevičienė

 

19

Tomas Ruginis

3

23,31

Valentina Keraminienė

 

20

Ignas Patamsis

2

23,53

Valentina Keraminienė

 

21

Gratas Gudas

3

23,97

Reda Sakalienė

 

22

Aurimas Kolent

5

24,03

Alina Čemierys

 

23

Kajus Bilevičius

3

24,37

Vida Paškevičienė

 

24

Kipras Patamsis

2

24,65

Valentina Keraminienė

 

25

Andrius Grudnickis

5

24,81

Aurelija Jacevičienė

 

26

Daniel Maldis

6

25,34

Valentina Keraminienė

 

27

Nikita Hasperkij

4

25,47

Jūratė Bukšnaitienė

 

28

Ugnius Maižiešius

3

25,66

Aurelija Jacevičienė

 

29

Jakub Markovski-Kerulis

3

26,22

Valentina Keraminienė

 

30

Matas Mikalauskas

2

26,62

Reda Sakalienė

 

31

Dovetas Danielius Verbickas

4

26,94

Valentina Keraminienė

 

32

Artiom Rogalskij

3

27,03

Valentina Keraminienė

 

33

Danielius Dičkancas

3

27,25

Reda Sakalienė

 

34

Valentinas Dzikevičius

9

27,80

Valentina Keraminienė

 

35

Faustas Veselka

4

28,06

Valentina Keraminienė

 

36

Edvinas Paulauskas

4

28,59

Valentina Keraminienė

 

37

Dominykas Žilys

2

28,68

Vida Paškevičienė

 

38

Gintautas Laucius

1

29,75

Aurelija Jacevičienė

 

39

Kostas Švedovas

3

30,50

Audronė Breimelienė

 

40

Skomantas Rečiūga

2

32,03

Aurelija Jacevičienė

 

 

25 m nugara (MERGINOS)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Evelina Burbo

4

22,38

Aurelija Jacevičienė

 

2

Jevgenija Polinskaja

4

22,40

Valentina Keraminienė

 

3

Liepa Lenkšaitė

4

23,47

Valentina Keraminienė

 

4

Kamilija Vozbutaitė

3

23,94

Valentina Keraminienė

 

5

Elzė Statkutė

4

24,37

Audronė Breimelienė

 

6

Gintarė Avižienytė

4

24,75

Jūratė Bukšnaitienė

 

7

Kamilė Giakaitė

4

24,94

Valentina Keraminienė

 

8

Rusnė Kryžanauskaitė

4

24,97

Vida Paškevičienė

 

9

Goda Vancevičiūtė

2

25,16

Almida Česnakavičienė

 

10

Meda Karlapavičiūtė

4

25,75

Valentina Keraminienė

 

 

 

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

11

Elzė Morkeliūnaitė

3

26,10

Vida Paškevičienė

 

12

Viktorija Jurevičiūtė

4

26,28

Aurelija Jacevičienė

 

13

Kamilė Paulauskaitė

6

27,25

Valentina Keraminienė

 

14

Nikolė Giakaitė

2

27,72

Valentina Keraminienė

 

15

Diana Dzikevičiūtė

7

28,21

Valentina Keraminienė

 

16

Gabrielė Reketytė

2

28,47

Almida Česnakavičienė

 

17

Kamilė Juknevičiūtė

2

29,60

Vida Paškevičienė

 

18

Urtė Stepaitytė

3

29,60

Vida Paškevičienė

 

19

Urtė Mačerauskaitė

3

29,66

Reda Sakalienė

 

20

Milana Rogalskaja

5

31,94

Valentina Keraminienė

 

 

25 m nugara (VAIKINAI)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Titas Gurevičius

5

21,38

Audronė Breimelienė

 

2

Mindaugas Savėnas

3

22,47

Nijolė Strazdienė

 

3

Aleksandras Solovjovas

5

25,22

Aurelija Jacevičienė

 

4

Gintaras Čivinskas

4

26,00

Audronė Breimelienė

 

5

Darius Ryncevičius

2

26,07

Aurelija Jacevičienė

 

6

Martinas Šapovalovas

3

27,38

Valentina Keraminienė

 

7

Valdemar Žarnovskij

2

28,56

Valentina Keraminienė

 

8

Aleksej Nedorezov

3

29,94

Valentina Keraminienė

 

 

25 m krūtine (MERGINOS)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Urtė Mikšaitė

4

23,40

Vida Paškevičienė

 

2

Agrafena Piskunova

3

24,93

Almida Česnakavičienė

 

3

Smiltė Mikšaitė

4

25,19

Vida Paškevičienė

 

4

Monika Semėnaitė

4

25,87

Almida Česnakavičienė

 

5

Ugnė Afanasjevaitė

3

26,97

Valentina Keraminienė

 

6

Tėja Puronaitė

4

27,62

Audronė Breimelienė

 

7

Gabirielė Platovaitė

6

28,81

Vida Paškevičienė

 

8

Gabrielė Cilind

3

29,93

Aurelija Jacevičienė

 

9

Virsavija Tkačiuk

4

31,90

Aurelija Jacevičienė

 

10

Ugnė Mankevičiūtė

5

32,03

Valentina Keraminienė

 

11

Vaida Mikiparavičiūtė

5

32,84

Aurelija Jacevičienė

 

12

Saulė Šileikaitė

3

32,90

Vida Paškevičienė

 

13

Austėja Tumosaitė

3

33,50

Vida Paškevičienė

 

14

Mėja Alasauskaitė

4

34,31

Almida Česnakavičienė

 

 

 

 

 

25 m krūtine (VAIKINAI)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Matas Juknevičius

4

23,43

Almida Česnakavičienė

 

2

Liudvikas Šreiberis

3

25,43

Vida Paškevičienė

 

3

Matvej Lagunavičius

2

25,46

Vida Paškevičienė

 

4

Antanas Vaitkevičius

3

26,06

Vida Paškevičienė

 

5

Justas Mankevičius

6

27,09

Valentina Keraminienė

 

6

Marijus Lipnevič

4

27,19

Almida Česnakavičienė

 

7

Karolis Juodzevičius

6

28,29

Valentina Keraminienė

 

8

Rokas Dilys

3

29,63

Almida Česnakavičienė

 

9

Paulius Budka

6

30,69

Almida Česnakavičienė

 

10

Justinas Bakšys

2

38,31

Aurelija Jacevičienė

 

 

 

Draugiškų plaukimo varžybų

 

„AŠ JAU MOKU PLAUKTI“

Pradinis lygis

 

R E Z U L T A T A I

 

2018.04.04

 

Vilnius

 

25 m laisvuoju stiliumi (MERGAITĖS)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Anastasija Bagajeva

5

22,10

Alina Čemierys

 

2

Darja Kranova

6

23,38

Alina Čemierys

 

3

Emilija Kuzborskytė

2

25,16

Aurelija Jacevičienė

 

4

Glorija Nanevičiūtė

5

25,63

Alina Čemierys

 

5

Gabija Matulevičiūtė

3

26,97

Valentina Keraminienė

 

6

Elena Tumė

4

28,47

Aurelija Jacevičienė

 

7

Rusnė Dirsytė

5

31,84

Valentina Keraminienė

 

8

Livija Umbražūnaitė

2

33,15

Valentina Keraminienė

 

9

Dominika Rynkevič

2

34,40

Valentina Keraminienė

 

10

Aistė Jokūbaitytė

1

37,50

Aurelija Jacevičienė

 

11

Lina Ivanovaitė

3

42,41

Valentina Keraminienė

 

12

Akvilė Kisieliūtė

1

48,00

Aurelija Jacevičienė

 

 

25 m laisvuoju stiliumi (BERNIUKAI)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Lukas Petrikas

3

22,53

Audronė Breimelienė

 

2

Aurimas Meškauskas

3

22,56

Vida Paškevičienė

 

3

David Stančinski

6

23,22

Alina Čemierys

 

4

Herkus Puskunigis

3

25,50

Vida Paškevičienė

 

5

Liutauras Bulo

2

25,53

Nijolė Strazdienė

 

6

Artemij Fedorenko

1

25,97

Vida Paškevičienė

 

7

Orestas Pitkevičius

2

26,25

Vida Paškevičienė

 

8

Aidas Staniūnas-Tonkich

4

27,19

Reda Sakalienė

 

9

Ričard Tomaševič

5

27,53

Alina Čemierys

 

10

Vincentas Mačiulis

4

27,69

Reda Sakalienė

 

11

Juozas Užusienis

3

27,94

Aurelija Jacevičienė

 

12

Tomas Žukauskas

3

29,91

Vida Paškevičienė

 

13

Mykolas Baltaduonis

1

31,34

Valentina Keraminienė

 

14

Dovydas Strelcovas

2

32,90

Aurelija Jacevičienė

 

15

Augustas Skarbauskas

3

33,90

Valentina Keraminienė

 

16

Ugnius Semėnas

1

34,50

Almida Česnakavičienė

 

17

Justas Gasiūnas

1

35,22

Aurelija Jacevičienė

 

 

 

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

18

Joris Janulis

1

35,56

Vida Paškevičienė

 

19

Simonas Padvelskis

1

35,65

Valentina Keraminienė

 

20

Ąžuolas Afanasjevas

1

35,90

Valentina Keraminienė

 

21

Mantas Krilavičius

1

36,10

Vida Paškevičienė

 

22

Tadas Pociūnas

2

36,53

Valentina Keraminienė

 

23

Armandas Strelcovas

2

37,19

Aurelija Jacevičienė

 

24

Dovydas Zigmantavičius

2

38,15

Valentina Keraminienė

 

25

Nikas Lavrinovičius

4

39,66

Aurelija Jacevičienė

 

26

Arijus Šeibokas

4

40,75

Aurelija Jacevičienė

 

27

Audrius Petrovičius

1

41,75

Valentina Keraminienė

 

28

Natanas Strelcovas

2

44,06

Aurelija Jacevičienė

 

29

Dovydas Baranovas

1

44,09

Valentina Keraminienė

 

30

Aldas Šileikis

3

46,12

Valentina Keraminienė

 

31

Maksim Prokopov

2

47,19

Vida Paškevičienė

 

32

Rimas Dalinkevičius

1

48,41

Vida Paškevičienė

 

33

Mantas Tumas

1

49,16

Aurelija Jacevičienė

 

34

Tomas Umbražūnas

1

51,31

Valentina Keraminienė

 

35

Michail Jefimov

1

51,88

Valentina Keraminienė

 

 

25 m nugara (MERGAITĖS)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Akvilė Tumaitė

3

25,59

Aurelija Jacevičienė

 

2

Paulina Graužinytė

3

27,53

Valentina Keraminienė

 

3

Gustė Streikutė

3

28,53

Alina Čemierys

 

4

Ūla Radavičiūtė

3

29,22

Vida Paškevičienė

 

5

Eglė Valaitė

3

29,34

Vida Paškevičienė

 

6

Augustė Paranauskaitė

3

30,75

Nijolė Strazdienė

 

7

Marija Užisienytė

1

31,00

Aurelija Jacevičienė

 

8

Sofija Midvikytė

1

33,62

Valentina Keraminienė

 

9

Rytė Nariūnaitė

3

33,66

Jūratė Bukšnaitienė

 

10

Ugnė Grincevičiūtė

5

33,94

Nijolė Strazdienė

 

11

Antanina Aglinskaitė

1

34,03

Almida Česnakavičienė

 

12

Barbora Kocytė

2

34,44

Nijolė Strazdienė

 

13

Maja Romanovskytė

1

35,44

Valentina Keraminienė

 

14

Gabrielė Staniulytė

3

38,09

Aurelija Jacevičienė

 

15

Miglė Liubertaitė

2

38,22

Vida Paškevičienė

 

16

Sofija Jefimova

3

39,16

Valentina Keraminienė

 

17

Ūla Mačerauskaitė

1

41,47

Almida Česnakavičienė

 

18

Marija Vaičiūnaitė

3

43,25

Valentina Keraminienė

 

19

Justina Lavrinovič

1

47,19

Valentina Keraminienė

 

 

 

 

25 m nugara (BERNIUKAI)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Joris Kėrys

4

22,75

Nijolė Strazdienė

 

2

Vladas Indriūnas

2

26,47

Vida Paškevičienė

 

3

Oskaras Lukošius

2

27,09

Nijolė Strazdienė

 

4

Šarūnas Dikas

2

29,53

Reda Sakalienė

 

5

Andrius Dobrovolskas

6

30,28

Audronė Breimelienė

 

6

Laurynas Barauskas

3

30,31

Jūratė Bukšnaitienė

 

7

Mantvydas Būčys

3

30,81

Almida Česnakavičienė

 

8

Edvinas Leonavičius

2

32,31

Reda Sakalienė

 

9

Simas Žilinskas

1

32,44

Almida Česnakavičienė

 

10

Lukas Aleksandrovas

3

32,60

Reda Sakalienė

 

11

Karolis Dudėnas

3

33,06

Aurelija Jacevičienė

 

12

Taironas Šiumeta

3

34,90

Reda Sakalienė

 

13

Majus Banevičius

1

34,91

Almida Česnakavičienė

 

14

Astijus Tumas

1

35,03

Aurelija Jacevičienė

 

15

Augustinas Vytis Mazėtis

1

37,54

Valentina Keraminienė

 

16

Artur Prokopov

3

38,75

Vida Paškevičienė

 

17

Orestas Damoševičius

1

38,93

Audronė Breimelienė

 

18

Oskaras Garbenis

4

39,35

Reda Sakalienė

 

19

Dovydas Mašanauskas

2

39,87

Audronė Breimelienė

 

20

Lech Zakševski

3

42,56

Aurelija Jacevičienė

 

21

Dominik Maldis

2

44,22

Valentina Keraminienė

 

22

Rapolas Urbaitis

1

49,31

Almida Česnakavičienė

 

23

Dominykas Staniulis

1

57,09

Aurelija Jacevičienė

 

 

25 m krūtine (MERGAITĖS)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Gerda Lesinaitė

3

26,94

Alina Čemierys

 

2

Elena Krušnaitė

1

31,78

Vida Paškevičienė

 

 

25 m krūtine (BERNIUKAI)

 

Eil.

Vardas, pavardė

Klasė

Laikas

Mokytoja

 

Nr.

 

 

 

 

 

 

1

Daniel Ščerba

5

33,84

Alina Čemierys

 

2

Danielius Voišnis

4

33,87

Valentina Keraminienė

 

3

Kajus Kalpokas

3

35,47

Alina Čemierys

 

4

Karolis Čistovas

1

41,13

 

 

5

Augustinas Šiginas

2

43,19

Almida Česnakavičienė

 

6

Martin Cilind

1

45,36

Aurelija Jacevičienė